Od 2002 roku trochę się tego nazbierało ale dotychczas wrzuciłem tylko niektóre wybrane projekty i realizacje, z których jestem zadowolony albo stanowią dla mnie przyjemną pamiątkę. Sukcesywnie będę dodawał rzeczy napotkane w otchłanaich mojego dysku twardego.

oda

wybrane drukowane

To wszystko co idzie do druku ale nie tylko. Plakaty, ulotki, zaproszenia i wizytówki. Oczywiście loga ale także layouty newsletterów i broszur reklamowych. Opracowuję całkowitą linię graficzną firm - od loga i kolorystyki do pieczątki i naklejki na samochodzie.

color

do internetu

Zaczyna się zawsze od projektu - ale to podobno umie wielu. Niewielu tak naprawde umie zaprojektować to co będzie można potem zamienić na kod i stworzyć stronę. Sam projektuję i koduję kod CSS - odpiowiedzialny za wygląd strony . Wykonana przeze mnie strona wygląda identycznie jak pierwotny projekt.

pau

wybrane foto

12 lat doświadczenia, w tym 2 lata profesjonalnej pracy w fotografii, dają mi pewną przewagę nad konkurencją. Za to własne oświetlenie studyjne daje mi niezależność, a klientowi pewność że zdjęcia w projekcie nie będą nudne i powtarzalne.

kilka słów czym się zajmuję

przed

Ta firma to tylko przykrywka dla robienia tego co lubię! Tworzę strony internetowe które mają przyciągać swoją niepowtarzalnością i estetyką, ale nie tylko strony, także inne tradycyjne formy grafiki użytkowej, no i fotografię, która jest dopełnieniem dwóch powyższych.

Nie robię tego wszystkiego sam - współpracuje z ludźmi którzy jak chcą to pracują o drugiej w nocy - nie dlatego, że muszą ale dlatego, że tak lubią! Od niedawna właśnie w takiej roli pracuję z Martą Rutkowską. Marta zajmuje się formami drukowanymi i ma w tym wieloletnie doświadczenie.

Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio, do wypowiedzenia się na blogu albo po prostu do skontaktowania się ze mną!

ostatnio na blogu

2011-04-01 11:38:06

Marta z nami!

Od 1 Kwietnia na stałe pracuje ze mną Marta Rutkowska. Do tej pory pracowała jako grafik w dużej firmie robiącej ogłoszenia i reklamy dla największej polskiej gazety. Ma z tym duże doświadzcenie. Teraz Marta postanowiła się dalej rozwijać i zaczęła pracę ze mną. To będzie dla nas dwojga dobra wy...

2010-09-30 15:40:18

Miło nam

Strona beetrootonline.com została nagrodzona tytułem "Website of the month" magazynu GOODHOMES. Tak więc miło nam i gratulujemy Helen i Louise!